קייטרינג לחברות

אירוע עסקי הוא אחד המאורעות החשובים ביותר בחיי כל עסק מסיבה אחת – הוא קובע את התדמית של העסק בעיני הלקוחות לשבט או לחסד. המשמעות היא שאירוע עסקי חייב להיות ברמה הגבוהה ביותר ולכלול את כל האלמנטים האיכותיים ביותר שיש, למשל מיקום שמתאים במדויק לאירוע הרלוונטי, עיצוב הולם וכמובן – אוכל טעים.

כמו באירוע פרטי, גם באירועים העסקיים השונים (החל מהשקה של מוצר או שירות חדש, הרמת כוסית לכבוד החג, כנס, תערוכה וכו’) האוכל הוא זה שעושה את ההבדל בין הצלחה לכישלון. לכן, הדרך הטובה ביותר להבטיח את הצלחת האירוע היא לשכור את שירותיה של חברת קייטרינג, עדיף חברת קייטרינג שמתמחה בקייטרינג לחברות.
איזה חברת קייטרינג לשכור?
חברת הקייטרינג שיש לשכור היא חברה שמסוגלת להתאים את שירותיה לצרכי לקוחותיה השונים, למשל להתאים למגוון קהלי יעד באמצעות תפריט מגוון שמבטיח שאף אחד לא יישאר רעב. כמו כן, מומלץ שחברת הקייטרינג תישא בתעודת כשרות מהדרין כדי להתאים לציבור שומר המסורת.

החברה היחידה שעונה על כל הקריטריונים האלו היא חברת הולי בייגל. לחברה זו תעודת כשרות מהדרין מטעם הרבנות מודיעין-מכבים-רעות ויש לה תפריט מעורר תיאבון במיוחד:
פלטות קרות, סלטים חיים, דגים, מגשי אירוח, מנות חמות, קינוחים, עמדות שונות כמו עמדת קפה, עמדת שקשוקה, עמדת פיצה, עמדות מרקים, עמדת חביתות ואפילו סושי מן.

כל המנות של חברת הקייטרינג הולי בייגל לא רק עשויות מחומרי הגלם המשובחים ביותר, אלא גם מוצגות בצורה אסתטית מבחינה ויזואלית – מה שהופך כל אירוע עסקי לחגיגה רב-חושית של צבע, טעם וריח שכמובן משאיר אצל האורחים את הרושם המקצועי הנדרש מבחינתכם.

חברת הקייטרינג הולי בייגל פועלת כבר 12 שנה ומפעילה בית קפה במודיעין – כך שהיא מעודכנת בכל הטרנדים הקולינריים האחרונים ומכירה את הצרכן הישראלי מקרוב ובאופן יומיומי, כך שאתם יכולים להסיר דאגות בתחומים האלו מלבכם.

כדי להפוך את האירוע העסקי הבא שלכם לבלתי נשכח נדרש מכם לעשות דבר פשוט – ליצור איתנו קשר

תוכן עניינים

מאמרים נוספים: