קייטרינג לאירועים

אחד האלמנטים שמשפיע על הצלחת אירוע מסוים הוא האוכל. כדי להבטיח שהאירוע שלכם יהיה מוצלח וייזכר לטובה עליכם לעשות דבר אחד – לשכור את שירותיה של חברת קייטרינג איכותית שנותנת מענה לכל סוגי האירועים, למשל אירועים עסקיים ואירועים פרטיים שנערכים במקומות סגורים (אולמות אירועים) או תחת כיפת השמיים.

רשימת האירועים שמצריכים את שירותיה של חברת קייטרינג היא כמעט בלתי נגמרת וכוללת ברית/ה, אירוסים, שבת חתן, בר/בת מצווה, חינה ואפילו חתונות שנערכות בצהרי יום שישי. לכן, דבר אחד בטוח – חברת קייטרינג לאירועים חייבת לעשות שימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר שקיימים בשוק. כלומר, לספק מזון לאירוע שלכם ברמה גבוהה ובסטנדרטים יוצאי דופן.

המשמעות היא שחברת קייטרינג לאירועים לא רק צריכה להתאים לקהלי היעד השונים, אלא גם להתאים לאופיים המשתנה של האירועים ולמיקום שלהם. למשל, כדי לספק את רצון כולם מומלץ שחברת הקייטרינג תחזיק ברשותה תעודת כשרות מהדרין.
משימה בלתי אפשרית? דווקא לא.
לכאורה מדובר במשימה בלתי אפשרית אבל יש חברת קייטרינג אחת שמשנה את התמונה – חברת “הולי בייגל”. חברה זו לא רק מספקת קייטרינג לאירועים, אלא עושה זאת בהתאמה מושלמת לקהל היעד, לאופי האירוע ולמיקומו. לחברה יש תעודת כשרות חלבית למהדרין מטעם הרבנות מודיעין-מכבים-רעות, כך שגם בעניין הזה אפשר להיות רגועים.

החברה מספקת קייטרינג לאירועים כבר 12 שנה שכולל כל מה שצריך ואפילו יותר, למשל פלטות קרות, סלטים, דגים, מנות חמות, מגשי אירוח, קינוחים ואפילו מרקים, חביתות וסושי מן. כל המנות שיוצאות מחברת הקייטרינג “הולי בייגל” לא רק מעוררות תאבון, אלא גם מספקות חוויה לכל החושים ומשדרגות בכך את האירוע כולו.

ואתם יכולים להסיר דאגה מלבכם כי מלבד הניסיון הרב של החברה יש לה יתרון נוסף – היא מפעילה בית קפה במודיעין בסגנון דיינר אמריקאי, כך שהיא עונה באופן יומיומי על דרישות הקהל הישראלי על כל המשתמע מכך.

להזמנת הקייטרינג שיהפוך את האירוע שלכם להצלחה צרו עמנו קשר

תוכן עניינים

מאמרים נוספים: